Paul Scholes: Solskjaer powinien dostać rok, aby pokazać, że potrafi wygrywać trofea

The Overlap Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Ole Gunnar Solskjaer jest pod coraz większą presją niektórych fanów Manchesteru United, którzy po świetnych letnich transferach domagają się walki o Mistrzostwo Anglii. Jednak Paul Scholes uważa, że norweski szkoleniowiec powinien dostać czas do końca sezonu, aby udowodnić, że jest w stanie wygrywać trofea.

Pomimo opinii wielu fanów, którzy po ostatnich kiepskich występach Manchesteru United domagają się zwolnienia z funkcji menedżera Ole Gunnara Solskjaera, Scholes tonuje nastroje i w programie The Overlap zadeklarował pełne wsparcie dla norweskiego szkoleniowca.

– Myślę, że zasługuje na szansę. Jeśli pomyślisz o ostatnich trzech lub czterech latach o tym, gdzie był Manchester United, to było szokujące, prawda? Nie było miło oglądać ich spotkań, zanim przyszedł. Zajęło mu dwa lub trzy lata, aby zbudować drużynę, w której moim zdaniem elementy układanki są już gotowe – powiedział Scholes.

– Na początku sezonu było dużo emocji po czterech lub pięciu meczach; pokonali Newcastle (4-1) i Leeds (5-1), a ostatnie dwa mecze [Villa i Everton] były rozczarowujące. Jednak myślę, że zasługuje na szansę. Zbudował skład, z którym powinien dostać rok, aby pokazać, że potrafi wygrywać trofea – zakończył były pomocnik Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze