Kto był najlepszym zawodnikiem Manchesteru United w starciu z Atalantą?

manutd.com Jakub Brzyski

Fani zdecydowali, że tytuł najlepszego zawodnika Manchesteru United w starciu z Atalantą powędruje do Cristiano Ronaldo. Tymczasem oficjalne wyróżnienie zostało przydzielone Bruno Fernandesowi.

Manchester United po pierwszej połowie na Old Trafford przegrywał z włoską Atalantą 0:2 za sprawą bramek Mario Pasalicia oraz Meriha Demirala. Jednak „Czerwone Diabły” wróciły zmotywowane na boisko i ostatecznie wygrały spotkanie 3:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Rashford, Maguire oraz Ronaldo.

W klubowym głosowaniu fani zdecydowali, że to Cristiano Ronaldo był najlepszym zawodnikiem Manchesteru United w starciu z Atalantą. Najlepszy zawodnik września łącznie zebrał 41% wszystkich głosów.

Drugie miejsce zajął Bruno Fernandes, który dwukrotnie asystował przy trafieniach kolegów. Media donosiły, że portugalski pomocnik w meczu stworzył łącznie 8 sytuacji swoim kolegom. Fernandes nie wygrał w klubowym głosowaniu, lecz zdaniem przedstawicieli UEFA to właśnie on był najlepszym graczem meczu.

Ostatnie miejsce na podium zajął David de Gea, który zaliczył dwie niezwykle ważne interwencje w drugiej połowie meczu. Hiszpański bramkarz uzyskał 16% głosów. Na czwartym miejscu znalazł się Marcus Rashford, który swoją bramką zapoczątkował comeback. Na Anglika zagłosowało 11% głosujących fanów.