Getty Images

Paul Scholes: jeśli grasz przeciwko dobrym zawodnikom, to możesz zapomnieć o takim przebiegu spotkania

BT Sport Jakub Brzyski

Paul Scholes był ekspertem w studiu meczowym BT Sport. Zdaniem Anglika Manchester United musi zmienić coś w swojej grze przed starciem z Liverpoolem.

Manchester United pokonał ostatecznie włoską Atalantę 3:2 i został nowym liderem grupy F Ligi Mistrzów. „Czerwone Diabły” zaliczyły tragiczną pierwszą połowę w swoim wykonaniu, co poskutkowało dwubramkowym prowadzeniem rywali przed przerwą.

Gole dla klubu z Old Trafford zdobyli Marcus Rashford, Harry Maguire oraz Cristiano Ronaldo. Jednak teraz, podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera czeka test w postaci starcia z Liverpoolem, który również wygrał 3:2 swoje spotkanie w Lidze Mistrzów.

Były pomocnik Manchesteru United, Paul Scholes był ekspertem w studiu meczowym BT Sport. Anglik nie był przekonany, czy podobny plan taktyczny będzie skuteczny w starciu derbowym z „The Reds”.

– Pierwsza połowa utkwiła mi w głowie. Jeśli grasz przeciwko dobrym zawodnikom, to możesz zapomnieć o takim przebiegu spotkania. Nie masz najmniejszych szans na wygranie takiego meczu.

– Czy Ole zagra tak w niedzielę z Liverpoolem? Jeśli tak zrobi, to bardzo szybko się przekona, co się wydarzy. Jurgen Klopp siedzi teraz w domu i zaciera ręce.