Fabrizio Romano: Ole Gunnar Solskjaer poprowadzi Man Utd w meczu z Tottenhamem

Fabrizio Romano Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano donosi, że Ole Gunnar Solskjaer poprowadzi Manchester United w nadchodzącym starciu z Tottenhamem. W międzyczasie za norweskim szkoleniowcem wstawił się sam Sir Alex Ferguson.

W ostatnich dniach media informowały o rozmowach wewnątrz struktur Manchesteru United, które miały zdecydować o ewentualnym zwolnieniu Ole Gunnara Solskjaera. “Czerwone Diabły” nie wygrały w lidze od czterech spotkań, a forma niektórych zawodników zostawia wiele do życzenia. Norwegowi nie pomogła również ostatnia porażka 0:5 w derbowym starciu z Liverpoolem.

Sky Sports wcześniej ujawniło, że Ole Gunnar Solskjaer pozostanie szkoleniowcem Manchesteru United. Informacje te pokrywają się z ostatnimi doniesieniami Fabrizio Romano.

Włoski dziennikarz wyjawił, że większa część zarządu Manchesteru United chciałaby dać więcej czasu Ole Gunnarowi Solskjaerowi. Norweski szkoleniowiec ma dostać szansę na poprowadzenie pierwszego zespołu w ligowym starciu z Tottenhamem.

Przyszłość Solskjaera na Old Trafford nadal jest niepewna. Na chwilę obecną klub nie rozpoczął jeszcze oficjalnych negocjacji z Antonio Conte, który jest jednym z kandydatów na zastąpienie Norwega w funkcji szkoleniowca pierwszej drużyny.

Ole Gunnar Solskjaer był obecny na dzisiejszej sesji treningowej Manchesteru United. Norweg wie, że większa część zarządu oraz sam Sir Alex Ferguson nalegają, aby dać mu kolejną szansę.

Legendarny szkocki menadżer miał się osobiście pojawić w ośrodku treningowym “Czerwonych Diabłów”, aby chronić oraz wspierać Ole Gunnara Solskjaera.

Personel klubu z Old Trafford czuje, że Norweg utrzyma się na swoim obecnym stanowisku. Szkoleniowiec dostanie szansę w meczu z Tottenhamem. Jeśli zespół dobrze się zaprezentuje, to Solskjaer może poprowadzić drużynę w meczach z Atalantą oraz Manchesterem City.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze