BBC: Sir Alex Ferguson nie spotkał się z Ole Gunnarem Solskjaerem w Carrington

BBC Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Według BBC, ostatnie doniesienia medialne o wizycie Sir Alexa Fergusona w Carrington zostały źle zinterpretowane. Szkocki szkoleniowiec nie odwiedził w ośrodku treningowym Ole Gunnara Solskjaera, a spotkał się z innymi przedstawicielami Manchesteru United.

W ostatnich dniach media donosiły o rozmowach w strukturach Manchesteru United, które miały zdecydować o dalszej przyszłości Ole Gunnara Solskjaera na Old Trafford. Według doniesień zarząd postanowił dać nieco więcej czasu Norwegowi, a jednym z popleczników obecnego szkoleniowca był sam Sir Alex Ferguson.

Solskjaer miał dostać kredyt zaufania i ma poprowadzić pierwszy zespół “Czerwonych Diabłów” w sobotnim starciu z Tottenhamem. Media informowały również, że norweski szkoleniowiec poprowadził ostatnią sesję treningową. W międzyczasie reporterzy dopatrzyli się wizyty Sir Alexa Fergusona w obiekcie treningowym w Carrington.

Zdaniem Simona Stone’a z BBC, obecność Sir Alexa Fergusona w Carrington nie miała nic wspólnego z sytuacją Ole Gunnara Solskjaera. Wizyta legendarnego Szkota miała być zaplanowana o wiele wcześniej.

Sir Alex Ferguson widział się z innymi ważnymi przedstawicielami klubu. Były szkoleniowiec Manchesteru United nie spotkał się z Ole Gunnarem Solskjaerem oraz jego podopiecznymi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze