David Ornstein: Man Utd zwolni Solskjaera, jeśli forma pierwszego zespołu nie ulegnie poprawie

NBC Sports Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

David Ornstein donosi, że Manchester United może zwolnić Ole Gunnara Solskjaera, jeśli forma pierwszego zespołu nie ulegnie poprawie. Jednak zmiana na stanowisku szkoleniowca najprawdopodobniej nastąpiłaby dopiero latem.

Ole Gunnar Solskjaer po przegranym starciu derbowym z Liverpoolem był typowany do zwolnienia z pełnienia funkcji szkoleniowca pierwszego zespołu Manchesteru United. Ostatecznie zarząd postanowił dać nieco więcej czasu Norwegowi na poprawę wyników, co poskutkowało zwycięstwem w 10. kolejce Premier League z Tottenhamem.

Głównym kandydatem mediów do zastąpienia Ole Gunnara Solskjaera jest Antonio Conte, który ze względu na możliwą zmianę szkoleniowca w Tottenhamie zostanie zmuszony do wybrania pomiędzy dwoma dużymi klubami w Anglii.

Jednak na chwilę obecną norweski trener nadal jest szkoleniowcem pierwszej drużyny klubu z Old Trafford. Dziennikarz David Ornstein ujawnił, że Manchester United rozważy zwolnienie Solskjaera, jeśli ten nie ustabilizuje formy swojego zespołu.

Norweg poprowadzi na pewno swoich podopiecznych w meczach z Atalantą oraz Manchesterem City. Ornstein dodał również, że klub w pewnym momencie może zdecydować się, zastąpić Solskjaera innym szkoleniowcem. Jednak plan zakłada, że Ole Gunnar Solskjaer będzie pracował na swoim stanowisku do lata.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze