Fabrizio Romano zdementował plotki: Zidane nie jest zainteresowany powrotem do pracy

Fabrizio Romano, "The Sunday Times" Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

W mediach bez przerwy pojawiają się plotki o potencjalnym następcy Ole Gunnara Solskjaera na stanowisku menedżera Ole Gunnara Solskjaera. Coraz głośniej mówi się o Zinedine Zidanie.

Menedżer klubu z Old Trafford, Ole Gunnar Solskjaer, musi mierzyć się z ogromną krytyką swojej pracy w bieżącym sezonie. Jego zespół znajduje się w sporym kryzysie i nic nie wskazuje na to, że Norwegowi uda się go zażegnać. To rozgrzewa plotki o kolejnym szkoleniowcu Manchesteru United, a media prześcigają się w kolejnych nazwiskach.

Duncan Castles z „The Sunday Times” donosił, że władze Manchesteru United starają się przekonać byłego trenera Realu Madryt na pracę w Teatrze Marzeń, licząc, że jego bliskie relacje z Cristiano Ronaldo oraz Raphaelem Varane’em zachęcą go do podjęcia wyzwania w Premier League.

Szybko do tych wieści odniósł się Fabrizio Romano, który ma całkowicie odmienne zdanie na ten temat. Według jego źródeł dwudziestokrotny mistrz Anglii nie kontaktował się z Zinedine Zidane’em i wszystkie plotki łączące Francuza z objęciem posady na Old Trafford są fałszywe.

Zidane podobno nie jest zdesperowany, aby podjąć się pracy w trakcie sezonu, nie mając wpływu na okres przygotowawczy. Legenda francuskiej piłki cieszy się swoim prywatnym życiem i nie jest przekonana, że angielski futbol to dla niej odpowiednie środowisko.

Spore grono kibiców uważa, że były menedżer Realu Madryt to idealny kandydat do opanowania trudnej szatni Manchesteru United. W dodatku istnieje pogląd, że 49-latek znacznie podszkolił się pod kątem taktyki, czego dowodem jest ostatni sezon na Santiago Bernabeu, gdy często rotował systemami gry. Na razie jednak wydaje się, że Ole Gunnar Solskajer może czuć się bezpieczny i otrzyma jeszcze szansę, aby udowodnić, że potrafi zarządzać tak wielkim klubem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze