Byli i obecni piłkarze Manchesteru United podziękowali Ole Gunnarowi Solskjaerowi za współpracę

Twitter Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Ole Gunnar Solskjaer został zwolniony i nie jest już szkoleniowcem pierwszego zespołu Manchesteru United. Norweg pomimo ciężkich ostatnich tygodni otrzymał w mediach społecznościowych niesamowite wsparcie od fanów, piłkarzy, współpracowników oraz kolegów.

– Tak, jak powiedziałem wczoraj, wszyscy jesteśmy winni w tej sytuacji i biorąc pod uwagę wszystko, co dla mnie zrobiłeś, to nigdy nie przestanę być wdzięczny. Jestem wdzięczny za wiarę we mnie oraz możliwość reprezentowania tego klubu. Życzę ci i Twojej rodzinie wszystkiego najlepszego! – Bruno Fernandes.

– Sprowadziłeś mnie do najlepszego klubu na świecie i pozwoliłeś mi dostąpić największego zaszczytu w piłce nożnej. Ogromny szacunek i wdzięczność na zawsze. Dziękuję za wszystko, szefie. Legenda! – Harry Maguire.

– Dziękuję, że dałeś mi możliwość gry dla największego klubu na świecie na najwyższym poziomie. Na zawsze pozostanę wdzięczny za to, co dla mnie zrobiłeś oraz czego mnie nauczyłeś. Spowodowałeś, że marzenia chłopców się spełniły. Dziękuję, szefie! – Brandon Williams.

– Dziękuję przyjacielu za to, że ponownie mogliśmy uwierzyć w Manchester United. Niestety, kiedy nie osiągasz odpowiednich wyników, to ludzie nagle zapominają ile zrobiłeś dla klubu – Patrice Evra.

– Chciałbym podziękować prawdziwej żywej legendzie, jaką jest Ole Gunnar Solskjaer. Ole jesteś wieczny, Sir! Ikona! Inspiracja! Bohater! Legenda! Dziękuję Ole! – Conor McGregor.

– Dziękuję Ole. Spowodowałeś, że mogliśmy być dumni. Ostatnie dwa miesiące były ciężkie, lecz wcześniej przywróciłeś duszę temu klubowi – Gary Neville.

– Pamiętam, jak spotkałem Ole w Kendals po tym, jak podpisał z nami kontrakt latem 1996 roku. 3 lata później, pomógł nam w zdobyciu potrójnej korony. Jako szkoleniowiec, Solskjaer dokonał kilku niesamowitych rzeczy. Starał się dawać z siebie wszystko, żył marzeniem oraz był na tyle odważny, że stał się wielki. Zawsze trzeba podziwiać takie rzeczy. Legenda Manchesteru United na zawsze – Jonathan Shrager.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze