Getty Images

Oficjalnie: Ole Gunnar Solskjaer zwolniony z Manchesteru United

manutd.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazał Manchester United za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, w niedzielę Ole Gunnar Solskjaer przestał pełnić obowiązki menedżera klubu. W najbliższych meczach “Czerwone Diabły” poprowadzi Michael Carrick.

“Ole zawsze pozostanie legendą Manchesteru United, z wielki smutkiem podjęliśmy tę trudną decyzję. Podczas gdy ostatnie kilka tygodni w wykonaniu drużyny były rozczarowujące, to nie powinno to umniejszać całości pracy, jaką wykonał na przestrzeni ostatnich trzech lat w zakresie odbudowy fundamentów pod sukcesy w dłuższej perspektywie czasu” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu.

“Ole odchodzi zabierając ze sobą nasze najszczersze podziękowania za niestrudzone wysiłki w roli menedżera, a także z naszymi życzeniami wszystkiego najlepszego w przyszłości. Jego miejsce w historii tego klubu zawsze będzie zapamiętane, nie tylko z roli piłkarza, ale także z roli wspaniałego człowieka i menedżera, który dał nam wiele wspaniałych chwil. Na zawsze pozostanie mile widziany na Old Trafford, jako że jest częścią rodziny Manchesteru United.”

Michael Carrick przejmie obowiązki prowadzenia drużyny w nadchodzących meczach, podczas gdy klub rozglądać się będzie za znalezieniem kandydata na tymczasowego menedżera do końca obecnego sezonu.”

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze