Fabrizio Romano: Luis Enrique oraz Julen Lopetegui nie są zainteresowani pracą w Man Utd

Fabrizio Romano Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano ujawnił, że Luis Enrique nie zamierza porzucać reprezentacji Hiszpanii przed Mistrzostwami Świata dla Manchesteru United. W międzyczasie Julen Lopetegui zdementował ostatnie plotki łączące go z Old Trafford.

Ole Gunnar Solskjaer nie jest już szkoleniowcem “Czerwonych Diabłów”, a jego asystent Michael Carrick tymczasowo przejął obowiązki po Norwegu.

W ostatnich dniach media ujawniły, że Manchester United równocześnie pracuje nad zatrudnieniem doświadczonego tymczasowego menedżera, który potencjalnie poprowadziłby pierwszy zespół do końca bieżącego sezonu oraz szkoleniowca, który wpasuje się w plany długoterminowe klubu z Old Trafford.

Fabrizio Romano poinformował, że Luis Enrique nie będzie negocjować z Manchesterem United w sprawie angażu w roli szkoleniowca pierwszego zespołu. Selekcjoner Hiszpanii skupia się na nadchodzących Mistrzostwach Świata i nie zamierza zmieniać zdania w tej kwestii.

W międzyczasie inny szkoleniowiec łączony z “Czerwonymi Diabłami” zdementował plotki sugerujące jego przenosiny do Anglii. Menedżer Sevilli, Julen Lopetegui w swojej wypowiedzi miał stwierdzić, że plotki łączące go z pracą na Old Trafford są absurdalne.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze