Wayne Rooney: mam nadzieję, że Ralf Rangnick pozytywnie wpłynie na Man Utd

BBC Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Wayne Rooney w rozmowie z mediami postanowił przedstawić swoją opinię w kwestii nowego szkoleniowca Manchesteru United. Legendarny napastnik liczy na pozytywny wpływ niemieckiego menadżera na klub z Old Trafford.

Wayne Rooney od ponad sezonu pełni funkcje menedżera Derby County. Anglik w zeszłym roku postanowił zawiesić buty na kołku, aby wspomóc swój aktualny zespół w kryzysie. Na start bieżącej kampanii “The Rams” zostali ukarani ujemny punktami za problemy finansowe. Organy rządzące piłką w Anglii w ostatnich tygodniach ponownie ukarały klub z Derby. Łącznie w tym sezonie odebrano ekipie Rooney’a aż 21 punktów.

Były napastnik Manchesteru United został zapytany przez przedstawicieli mediów o ostatnią zmianę na stanowisku szkoleniowca “Czerwonych Diabłów”. Przypomnijmy, że na początku tego tygodnia klub z Old Trafford ujawnił, że Ralf Rangnick został nowym szkoleniowcem tymczasowym pierwszego zespołu Manchesteru United.

– Michael [Carrick] poprowadzi zespół w starciu z Arsenalem, a Ralf [Rangnick] przejmie drużynę przed meczem z Crystal Palace to była słuszna decyzja. Liczę, że [Rangnick] poradzi sobie bardzo dobrze. Ma bardzo dobre CV. Mam nadzieję, że pozytywnie wpłynie na cały klub.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze