The Athletic: Ralf Rangnick wyznaczył następców Nemanji Maticia

The Athletic Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Ralf Rangnick niezmiennie rozgląda się za wzmocnieniem środka pola, choć zdaje sobie sprawę, że wykonywanie transferów zimą jest bardzo utrudnione.

Pomimo tego, że niemiecki szkoleniowiec wie, iż szanse na sprowadzenie defensywnego pomocnika w styczniowym oknie transferowym są nikłe, to i tak rozgląda się za potencjalnymi piłkarzami, którzy mogliby wzmocnić drugą linię Manchesteru United.

The Athletic poinformowało, że Rangnick chciałby sprowadzić do środka wysokiego pomocnika, który zastąpiłby Nemanję Maticia. Ta pozycja ma stanowić priorytet.

Jak wiadomo, były menedżer “Czerwonych Diabłów”, Ole Gunnar Solskjaer, bardzo cenił umiejętności Declana Rice’a. Uważa się, że 63-letni trener podziela zdanie Norwega i również stawia go wysoko na swojej liście życzeń.

Drugim zawodnikiem, którego podziwia Rangnick, jest Jude Bellingham z Borussii Dortmund. Anglik uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy w Europie i mógłby dominować w środku pomocy na lata.

Sprowadzenie tych piłkarzy zimą wydaje się jednak niemożliwe. Wcześniej dochodziły do nas pogłoski, że Declan Rice chętnie zmieniłby otoczenie i nawet rozmawiał z kolegami z reprezentacji, jak wygląda życie w Manchesterze United. West Ham oczekiwał za niego latem ponad 100 milionów funtów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze