Media: Fatalna atmosfera w szatni. Jedenastu zawodników chce opuścić Old Trafford

"The Mirror", "Daily Mail" Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Brytyjskie media poinformowały, że w szatni Manchesteru United ma panować bardzo kiepska atmosfera. Wielu graczy pierwszego zespołu ma być niezadowolonych i chętnie opuści klub z Old Trafford. Dodatkowo doświadczeni gracze “Czerwonych Diabłów” mają twierdzić, że nie pamiętają, aż tak słabej grupy zawodników, jak ta obecna.

Dziennikarze “The Mirror” poinformowali, że aż 11 zawodników Manchesteru United chce opuścić klub ze względu na rozczarowanie związane z dotychczasowym pobytem na Old Trafford. Wielu graczy ma być również niezadowolonych ze współpracy z Ralfem Rangnickiem. Członkom szatni przede wszystkim nie odpowiada preferowana taktyka niemieckiego szkoleniowca oraz jakość asystentów, których sprowadził ostatnio do klubu.

Jesse Lingard, Donny van de Beek, Eric Bailly oraz Dean Henderson mają być wśród niezadowolonych zawodników. Gracze mają być sfrustrowani brakiem okazji pod batutą Rangnicka.

Źródło bliskie klubowej szatni miało ujawnić, że atmosfera w zespole nie jest najlepsza. Owa atmosfera ma być coraz większym problemem dla “Czerwonych Diabłów”. Chris Wheeler z “Daily Mail” potwierdził doniesienia kolegów po fachu. Jednak dziennikarz dodał, że panujący nastrój w Carrington jest dość “przytłaczający”. Prawie połowa zespołu ma być nieszczęśliwa ze względu na zaistniałą sytuację.

Morale zespołu mają być na bardzo niskim poziomie. Gracze z największym doświadczeniem w szatni Manchesteru United obawiają się, że wkrótce zespół może dotknąć dna. Dodatkowo ci sami zawodnicy mają twierdzić, że aktualna grupa oraz atmosfera w klubie są najgorsze w historii ich pobytu na Old Trafford.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze