Sky Sports: Boubacar Kamara oraz Ruben Neves na celowniku Manchesteru United

Sky Sports Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Sky Sports podaje, że Manchester United poszukuje na rynku transferowym nowego pomocnika do pierwszego zespołu. Zdaniem brytyjskiej stacji “Czerwone Diabły” przyglądają się Boubacarowi Kamarze oraz Rubenowi Nevesowi.

Zimowe okno transferowe otwarte jest od kilku dni, więc nic dziwnego, że kluby poszukują na rynku potencjalnych wzmocnień w ramach styczniowych lub letnich transferów. W ostatnich godzinach media silnie łączyły m.in. Rubena Nevesa z największymi markami w Anglii, a wśród nich padła nazwa Manchester United. Wzmocnienie środka pola jest bardzo częstym tematem na forach sympatyków “Czerwonych Diabłów”, lecz owa myśl pojawia się również coraz częściej w publicystyce lub dyskusjach ekspertów sportowych.

Stacja Sky Sports poinformowała, że Manchester United ma aktualnie przeszukiwać rynek w celu znalezienia idealnego pomocnika, który mógłby wzmocnić pierwszy zespół “Czerwonych Diabłów”. Dwoma najczęściej wymienianymi kandydatami mają być Boubacar Kamara z Marsylii oraz Ruben Neves z Wolverhampton Wanderers.

Jednak pytanie jest następujące, czy owe działania skautingowe mają na celu obserwacje graczy przed transferem latem, czy już zimą? Przypomnijmy, że jeden z dziennikarzy The Athletic, Andy Mitten wyjawił ostatnio, że Manchester United ma nie planować transferów w ramach styczniowego okienka.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze