Wiadomość Marcusa Rashforda: moje poświęcenie dla Man Utd nie powinno być kwestionowane

Marcus Rashford, Twitter l.pospiech Łukasz Pośpiech
Zmień rozmiar tekstu:

Anglik już wielokrotnie używał swoich mediów społecznościowych, by komentować najważniejsze wydarzenia klubowe i te dotyczące jego osobiście. Ostatnie dni w Manchesterze United stoją pod znakiem spekulacji dotyczących rzekomego niezadowolenia piłkarzy, którzy masowo mają wyrażać chęć opuszczenia Old Trafford. Wychowanek klubu oczywiście zabrał głos w tej sprawie.

Oświadczenie Marcusa Rashforda — treść oryginalna

– Przeczytałem wcześniej coś, co sugerowało, że zachowam ciszę w tej sprawie. Co jednak mogę powiedzieć, żeby poprawić sytuację w inny sposób, niż pokazując się na boisku?

– Wszyscy jesteśmy zawiedzeni ostatnimi występami i wszyscy jesteśmy zawiedzeni informacjami pojawiającymi się w mediach, które poddają w wątpliwość naszą lojalność menedżerowi, sztabowi trenerskiemu, a także klubowi.

– Darzę te podmioty niekończącym się szacunkiem i chcę poprawić swoją grę pod okiem kadry Manchesteru United. Nie dąsam się, nie jestem nieszczęśliwy. Czy jestem po prostu zawiedziony naszymi ostatnimi występami? Oczywiście, że tak. Jestem swoim największym krytykiem.

– To był dla nas trudny początek, ale jestem zdeterminowany, by pokazać, ile jestem warty. Moje poświęcenie i chęć bycia częścią klubu nigdy nie powinny być przedmiotem debaty. Kocham ten klub.

Rashford jest kolejnym po Fredzie piłkarzem, który publicznie rozwiewa pogłoski na temat swojej sytuacji. Słowa Brazylijczyka znaleźć można w materiale, do którego odsyłamy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze