Berbatov wskazał trzech piłkarzy, którzy powinni opuścić Manchester United już w styczniu

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Celem zarządu Manchesteru United na zimowe okno transferowe jest pozbycie się kilku zbędnych zawodników. Według Dimitara Berbatova w drużynie jest co najmniej trzech piłkarzy, którzy powinni odejść już w styczniu. 

Były napastnik Manchesteru United uważa, że ​​Dean Henderson, Donny van de Beek i Anthony Martial powinni opuścić klub jeszcze w tym miesiącu, jeśli martwią się rozwojem swoich karier. Wszyscy trzej gracze rzadko wybiegają na boisko w pierwszym składzie i w tym sezonie zebrali łącznie zaledwie 14 występów w Premier League.

– Nie jestem zaskoczony, widząc, że Dean Henderson złożył wniosek o transfer, spodziewałem się tego. To samo dotyczy Donny’ego van de Beeka i Anthony’ego Martiala. Ci piłkarze nie grają i to jasne, że nie są zadowoleni. Skoro kochają grać w piłkę, to powinni odejść – zaznaczył Berbatov.

– Henderson został sprowadzony, aby grać, bo David de Gea miał trudny okres. Transfery mogą zmobilizować zawodnika. Nie jesteś w najlepszej formie, ale nagle pojawia się konkurencja, więc zbierasz się i zaczynasz stawać na wysokości zadania. Tak właśnie stało się z De Geą. Była to zła wiadomość dla Hendersona. W pełni rozumiem, dlaczego chce odejść – zaznaczył były napastnik.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze