“Daily Mail”: Manchester United obserwuje Tariqa Lampteya

Daily Mail Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

“Daily Mail” poinformowało, że “Czerwone Diabły” są zainteresowane prawym defensorem Brighton, który mógłby kosztować 30-40 mln funtów. Celami transferowymi Manchesteru United mają być środkowy pomocnik oraz prawy obrońca.

Aktualnie podopieczni Ralfa Rangnicka walczą, aby na koniec sezonu znaleźć się w czołowej czwórce ligi, która to gwarantuje udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. W ostatnich tygodniach media sugerowały kiepską atmosferę w zespole Rangnicka, co może oznaczać przebudowę zespołu na niektórych pozycjach. Część kadry chce zmienić pracodawców ze względu na brak gry, a martwić dodatkowo może brak formy u reszty graczy.

Jak podaje “Daily Mail” Manchester United szuka nowego prawego obrońcy na rynku transferowym. Jednym z kandydatów ma być Tariq Lamptey z Brighton. Rangnick chciałby “ulepszyć” prawą flankę defensywy, co oznacza poszukiwania następcy Diogo Dalota i Aarona Wan-Bissaki. Manchester United postrzega 21-latka jako zawodnika, który może grać na prawej obronie w formacji na czterech defensorów lub jako prawy wahadłowy.

Dodatkowo “Czerwone Diabły” miały wycenić 21-latka na około 30 mln funtów, lecz Brighton może wymagać kwoty bliższej 40 mln funtów. Aktualnie Manchester United ma się skupiać na transferach środkowego pomocnika oraz prawego obrońcy. Klub z Old Trafford może złożyć oficjalną ofertę Brighton nawet w tym miesiącu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze