“The Telegraph”: Newcastle United jest zainteresowane wypożyczeniem Donny’ego van de Beeka

The Telegraph Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

“The Telegraph” donosi, że kolejny zespół jest zainteresowany usługami Donny’ego van de Beeka. Wspomnianym klubem jest Newcastle United, które miało “omówić” wypożyczenie holenderskiego pomocnika.

Donny van de Beek nie może zaliczyć dotychczasowej przygody na Old Trafford do udanych. Zawodnik przechodził do Manchesteru United za około 40 mln euro, lecz nie udało mu się przebić do wyjściowego składu. Istniała możliwość, że sytuacja pomocnika zmieni się wraz z przyjściem Ralfa Rangnicka, który poprowadzi pierwszy zespół do końca tego sezonu.

Media w letnim okresie transferowym informowały, że Van de Beek był o krok od wypożyczenia do Evertonu, lecz w ostatnim momencie transakcję miał zablokować Ole Gunnar Solskjaer. Były gracz Ajaxu Amsterdam nie gra regularnie w wyjściowym zespole, co poskutkowało stratą miejsca w reprezentacji Holandii. Selekcjoner Louis van Gaal wielokrotnie podkreślał, że nie powołuje gracza Manchesteru United, gdyż ten nie gra regularnie w klubie.

“The Telegraph” poinformował, że Newcastle United “przedyskutowało” opcje wypożyczenia Donny’ego van de Beeka. Angielski zespół stara się wzmocnić kadrę, aby zabezpieczyć swoją pozycję w Premier League. Holenderski pomocnik w tym sezonie czterokrotnie wychodził w wyjściowym zespole.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze