Fabrizio Romano: Manchester United nie podjął decyzji w sprawie Donny’ego van de Beeka

Fabrizio Romano Rafał Skirliński
Zmień rozmiar tekstu:

Jak donosi Fabrizio Romano, Manchester United nie podjął jeszcze żadnej decyzji w sprawie potencjalnego wypożyczenia Donny’ego van de Beeka. Ponadto Ralf Rangnick chce, aby Holender został w klubie z Old Trafford do końca obecnego sezonu.

Donny van de Beek nie może zaliczyć pobytu w Manchesterze United do udanych. Pomocnik pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera większość czasu spędzał na ławce rezerwowych, a po przybyciu do klubu nowego trenera sytuacja się nie zmieniła. Były zawodnik Ajaksu Amsterdam w tym sezonie Premier League nie wybiegł jeszcze na murawę w podstawowym składzie, a jego średnia liczba minut na mecz wynosi 13. Nic więc dziwnego, że reprezentant „Oranje” poważnie myśli o zmianie drużyny już w styczniu. Media w ostatnich dniach łączyły go z Newcastle United i Borussią Dortmund.

Fabrizio Romano poinformował, że „Czerwone Diabły” nie podjęły jeszcze żadnej decyzji w sprawie ewentualnego wypożyczenia Donny’ego van de Beeka. Zarówno zawodnik, jak i jego agent nie zostali o niczym konkretnym poinformowani. Ralf Rangnick ma wyrażać chęć na pozostanie Holendra w drużynie do końca sezonu.

Romano dodał, że na ten moment nie doszło do bezpośrednich kontaktów między Manchesterem United a Borussią Dortmund.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze