Getty Images

The Athletic: Richard Arnold stara się poprawić relacje z byłymi graczami Man Utd

The Athletic Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Portal The Athletic poinformował, że Richard Arnold rozpoczął poprawianie relacji z wpływowymi byłymi zawodnikami Manchesteru United. Arnold zastąpi Ed Woodwarda na stanowisku dyrektora generalnego w przyszłym tygodniu

Aktualnie Richard Arnold przygotowuje się do zastąpienia Eda Woodwarda na stanowisku dyrektora generalnego Manchesteru United. Arnold wierzy, że będzie miał lepsze relacje z byłymi graczami niż jego poprzednik. Woodward nie miał po drodze z Garym Nevillem, Paulem Scholesem oraz innymi emerytowanymi już graczami Manchesteru United.

W przyszłym tygodniu ma nastąpić przekazanie władzy Arnoldowi, który zamierza zbudować jak najlepsze relacje ze wpływowymi i ważnymi nazwiskami związanymi z klubem z Old Trafford. Podkomendny rodziny Glazerów rozpoczął już zbieranie opinii były zawodników Manchesteru United, którzy najczęściej komentowali losy klubu za kadencji Woodwarda.

Według doniesień The Athletic Arnold zdążył już skontaktować się z Nevillem, który uważany jest za jednego z największych krytyków pracy Woodwarda oraz Glazerów. Prawdopodobnie nowy dyrektor generalny odbędzie więcej takich rozmów z byłymi graczami, szczególnie z tymi, którzy pracują jako eksperci telewizyjni.

Richard Arnold wierzy, że uda się utrzymać dobre relacje oraz komunikację ze wpływowymi osobami. Takie działania pozwoliłyby uniknąć ponownej dyskusji, czy Manchester United byłby lepszy bez dyrektora generalnego. Przypomnijmy, że był to jeden z najpopularniejszych tematów debat fanów za kadencji Woodwarda.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze