Oficjalnie: Diane Caldwell zawodniczką Manchesteru United

manutd.com Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United za pomocą oficjalnych kanałów poinformował o sprowadzeniu Diane Caldwell. Zawodniczka z Irlandii związała się półroczną umową z „Czerwonymi Diablicami”.

33-latka przez cały sezon 2021 reprezentowała barwy amerykańskiego North Carolina Courage, a w przeszłości zaliczyła jeszcze epizody w Niemczech, Islandii, Norwegii oraz Irlandii. Caldwell ma również bardzo bogate doświadczenie reprezentacyjne, ponieważ aż 84 razy reprezentowała barwy swojej ojczyzny.

Diane Caldwell: – Jak na razie ten dzień jest jednym z ważniejszych w moim życiu. Od samego początku byłam fanką Manchesteru United i związanie się z tym klubem umową jest spełnieniem moich marzeń. Zapewniam, że noszenie tych barw sprawi mi dumę. Zespół jest w dobrej formie, grają bardzo atrakcyjny futbol, a Marc [Skinner] odwalił tutaj kawał dobrej roboty. Nie mogę się doczekać, kiedy spotkam się ze wszystkimi i przejdę do pracy na boisku.

Marc Skinner: – Diane [Caldwell] dołącza do nas jako obrończyni z bardzo bogatym doświadczeniem w piłce międzynarodowej i mam nadzieję, że wzmocni nas zespół przed drugą częścią sezonu. Jest opanowana oraz wszechstronna, więc jestem pewny, że będzie ona fantastycznym atutem na drugą połowę sezonu. Diane jest również wspaniałą osobą, a ja zawsze podkreślam, że w naszym środowisku powinniśmy mieć odpowiednich ludzi. Jest profesjonalistką i ma cechy oraz umiejętności prawdziwej liderki, które pomogą nam w budowie oraz rozwoju ducha zespołu. Nie możemy się już doczekać współpracy z Diane.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze