Nowe oświadczenie policji ws. Masona Greenwooda. “Podejrzany jest aresztowany pod zarzutem grożenia śmiercią”

Greater Manchester Police Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Policja z hrabstwa Greater Manchester wydała we wtorek nowe oświadczenie w sprawie zamieszania wobec Masona Greenwooda.

Wychowanek klubu z Old Trafford niezmiennie przebywa w areszcie po tym, jak został oskarżony o znęcanie się i przemoc wobec swojej byłej partnerki. Policja wciąż prowadzi śledztwo w tej sprawie, analizując m.in. zdjęcia oraz nagranie audio, które wypłynęły do Internetu. Zgodnie z oświadczeniem, dotychczasowe śledztwo wykazało, że zatrzymany groził kobiecie śmiercią.

– Detektywi otrzymali dodatkowy czas na przesłuchanie dwudziestoletniego podejrzanego, który został aresztowany pod zarzutem gwałtu i napaści na kobietę.

– Podejrzany został zatrzymany w areszcie w niedzielę (30 stycznia) po południu, gdy tylko dowiedzieliśmy się o zdjęciach i nagraniach zamieszczonych w mediach społecznościowych przez kobietę, która zgłosiła incydenty przemocy fizycznej.

– Jest on nadal przesłuchiwany po tym, jak sędziowie zezwolili na wydłużenie terminu przetrzymania do jutra (środy 2 lutego).

– W wyniku dotychczasowego dochodzenia został on aresztowany pod zarzutem napaści na tle seksualnym oraz gróźb pozbawienia życia.

– Śledztwo jest w toku, a ofierze zaoferowano specjalistyczne wsparcie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze