Raport z Brazylii: Flamengo doszło to porozumienia z Man Utd ws. transferu Andreasa Pereiry

tribalfootball.com Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Brazylijskie media 7 lutego poinformowały o ustnym porozumieniu pomiędzy Manchesterem United a Flamego w sprawie transferu definitywnego Andreasa Pereiry. “Czerwone Diabły” mają zarobić na Brazylijczyku około 14 mln euro.

Pomocnik jest aktualnie wypożyczony do brazylijskiego Flamengo. Sam zawodnik ma być szczęśliwy z pobytu w ojczyźnie oraz ze swojej pozycji w zespole. Oznacza to, że Pereira może być zainteresowany pozostaniem we Flamengo na dłużej.

Universo Online podało, że przedstawiciele Flamengo w weekend mieli udać się do Anglii, aby negocjować z Manchesterem United wykup Andreasa Pereiry. Zdaniem źródła strony miały dojść do ustnego porozumienia i ustaliły około 75% kwestii finansowych transferu Brazylijczyka.

Na chwilę obecną nie ma informacji, jak potoczyły się losy reszty spraw finansowych związanych z przenosinami pomocnika. Chodzi przede wszystkim o prawa do wizerunku zawodnika, lecz współdzielenie takich praw jest bardzo popularnym zjawiskiem na brazylijskim rynku. Manchester United ma zarobić na swoim zawodniku około 14 mln euro.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze