Anthony Martial: Barcelona oraz Juventus były zainteresowane, lecz to Sevilla od samego początku była moim priorytetem

Diario de Sevilla Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Francuski napastnik postanowił udzielić wywiadu hiszpańskim mediom. Martial potwierdził, że prowadził rozmowy z Barceloną oraz Juventusem, lecz od samego początku miał być zainteresowany przenosinami do Sevilli.

Anthony Martial postanowił udać się na wypożyczenie do hiszpańskiej Sevilli. Zawodnik kierował się przede wszystkim szansą na regularną grę, a w tym celu zdaniem mediów, zgodził się nawet na obniżenie pensji. Martial zdążył już zadebiutować w nowym zespole, lecz francuski napastnik nie zaprezentował się najlepiej przed nową publicznością.

Zawodnik postanowił udzielić krótkiego wywiadu hiszpańskiemu Diario de Sevilla, w którym opowiedział o negocjacjach z innymi klubami w zimowym oknie transferowym.

– Juventus starał się mnie sprowadzić. Rozmawiali z moimi agentami i od razu im powiedziałem, że wolałbym udać się do Sevilli. Była to najlepsza opcja dla mnie oraz mojej rodziny.

– FC Barcelona rozmawiała z moimi agentami. Ja zakomunikowałem im, że moim priorytetem pozostaje Sevilla. Kiedy coś komuś obiecam, to nie zmieniam zdania i staram się dotrzymać obietnicy.

– Na chwilę obecną, będziemy tutaj przez następne cztery miesiące. Mam kontrakt z Manchesterem United, lecz tak jak wspomniałem, w piłce nic nigdy nie jest pewne.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze