Adwokaci Diabłów #19 – rozwiązujemy zagadkę zremisowanych spotkań Manchesteru United

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Nie pierwszy raz to piszemy, ale trudno jest być kibicem Manchesteru United. Ostatnio wstrząsają nami nie tylko kiepskie wyniki sportowe, ale i okropne wiadomości pozasportowe, związane z Masonem Greenwoodem.

Remisy “Czerwonych Diabłów” w spotkaniach z Middlesbrough i Burnley to tajemnica, której rozwiązanie może zająć wiele lat dokładnych badań. My jednak już dziś próbujemy rozwikłać zagadkę tego, jak podopieczni Ralfa Rangnicka zdołali strzelić w tych starciach zaledwie po jednej bramce.

Okienko transferowe zamknięte. Nikt nowy nie dołączył do Manchesteru United, ale paru zawodników będzie się próbowało odbudować w innych klubach. Pozostaje jeszcze kwestia tych, którzy zostali, chociaż mieli odejść. Jaka przyszłość czeka Donny’ego van de Beeka, Jesse’ego Lingarda oraz Deana Hendersona?

Na koniec najsmutniejszy temat, czyli Mason Greenwood. Chłopak, którego wielu z nas pokochało za wspaniałe umiejętności piłkarskie, boryka się obecnie z ogromnymi problemami pozasportowymi. Nie będziemy ferować wyroków, ale nie ma co ukrywać, na tej sytuacji tracą wszyscy.

Przypominamy, że nasz podcast jak zwykle możecie znaleźć na Spotify, a także innych platformach streamingowych.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze