BBC: Martinez, Isak oraz Schick kandydatami do wzmocnienia Man Utd po słowach Rangnicka

BBC Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Ralf Rangnick potwierdził, że Manchester United latem rozpocznie poszukiwania nowego środkowego napastnika. Zdaniem BBC „Czerwone Diabły” mogą sprowadzić kogoś z trójki: Lautaro Martinez, Alexander Isak, Patrik Schick.

Ralf Rangnick na konferencji przed meczem z Southampton ujawnił, że klub latem skupi się na poszukiwaniach młodszego napastnika o profilu Edinsona Cavaniego. Oznacza to, że Urugwajczyk najprawdopodobniej opuści Old Trafford po wygaśnięciu bieżącej umowy.

– To oczywiste. Kontrakt Edinsona Cavaniego wygasa latem, więc klub potrzebuje możliwie najlepszego środkowego napastnika. Jest to rzecz oczywista i wierzę, że wszyscy są tego świadomi – stwierdził Rangnick.

Dziennikarz BBC Simon Stone wyjawił kilku kandydatów, którzy mogliby trafić latem do Manchesteru United. Przypomnijmy, że Stone jest bardzo dobrze poinformowany w sprawach klubów z Manchesteru.

Lautaro Martinez z Interu oraz Alexander Isak z Realu Sociedad idealnie wpasowują się we wspomniany profil napastnika i mogą być letnimi celami transferowymi „Czerwonych Diabłów”.

Dodatkowo rozważana może być kandydatura Patrika Schicka. Ralf Rangnick ma być wielkim zwolennikiem talentu czeskiego napastnika, który był jedną z gwiazd minionych Mistrzostw Europy. 26-latek po transferze do Bayeru Leverkusen odwrócił złą kartę, a w bieżącej kampanii w 18 meczach w Bundeslidze zdobył 18 goli.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze