Hannibal Mejbri: jestem przerażony rozmawianiem z Cristiano Ronaldo, ale naśladuję go we wszystkim

Onze Mondial Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy akademii Manchesteru United, Hannibal Mejbri, na łamach „Onze Mondial” wypowiedział się na temat dzielenia szatni z Cristiano Ronaldo. 

Tunezyjski pomocnik nie ukrywa, że jest bardzo zaskoczony faktem, iż może nazywać Cristiano Ronaldo kolegą z zespołu. Jednocześnie mówi głośno, że budzi w nim to dużą ekscytację.

19-latek od powrotu z Pucharu Narodów Arabskich trenuje z pierwszym zespołem i jak przyznaje, stara się czerpać jak najwięcej z zachowań portugalskiego napastnika, wliczając w to również dietę. Hannibal stwierdził również, że 37-latek chętnie pomaga młodym zawodnikom i udziela im wskazówek, a na treningach wciąż imponuje swoimi umiejętnościami.

– Nigdy go nie brakuje, kiedy go potrzebujemy. Na żywo robi ogromne wrażenie. Jest niewiarygodny przed bramką.

– Jest też bardzo uprzejmym kolegą z zespołu. W razie potrzeby zawsze można poprosić go o wskazówki. Jest do naszej dyspozycji, tak jak wszyscy inni, ale częściej pozostaje na poboczu, chyba że go potrzebujesz.

– W końcu to Cristiano Ronaldo. Nawet nie wiem, jak z nim rozmawiać. Jestem przerażony. Nie mam pojęcia, jak to robić.

– Oglądałem go w telewizji od dziecka, a teraz, kiedy jestem z nim w jednej drużynie, to coś wyjątkowego. Przeżywam coś nadzwyczajnego.

– Trenuję z jednym z najwspanialszych piłkarzy w historii piłki nożnej. Cały czas się uczę. Przyglądam się wszystkiemu, co robi. Patrzę na to, co pije. Robię wszystko tak, jak on.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze