Mauricio Pochettino
PSG Talk

Media: Mauricio Pochettino i Erik ten Hag z dużymi szansami na angaż, lecz w grze pozostają również inni szkoleniowcy

The Telegraph, The Times Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

James Ducker z “The Telegraph” poinformował, że Manchester United przygląda się również innym menedżerom, a nie tylko Mauricio Pochettino oraz Erikowi ten Hagowi. Natomiast zdaniem “The Times” w szatni klubu z Old Trafford panuje niepewność oraz strach przed angażem niewłaściwej osoby.

W ostatnich dniach portal The Athletic ujawnił, że nowego długoterminowego menedżera poznamy w ciągu najbliższych tygodni. Jednak na chwilę obecną nie wiadomo, kto będzie następcą Ralfa Rangnicka na Old Trafford. Fani oraz eksperci skupiają się przede wszystkim na dwóch kandydatach, lecz jak się okazuje, w grze pozostają również inni szkoleniowcy.

Zdaniem źródła “The Telegraph” Mauricio Pochettino nie jest faworytem w kwestii angażu na stanowisko szkoleniowca Manchesteru United. Drugi najczęściej wymieniany w tej sprawie, Erik ten Hag ma mieć równie duże szanse na angaż. Źródło zaznaczyło, że “Czerwone Diabły” rozpatrują również inne kandydatury.

Manchester United ma być wielkim zwolennikiem Juliana Nagelsmana, lecz bardzo mało prawdopodobne jest odejście niemieckiego szkoleniowca z aktualnego klubu. Kolejny na liście ma być Luis Enrique, który jest selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii i najpewniej nie zgodzi się na porzucenie kadry narodowej przed Mistrzostwami Świata. Julen Lopetegui swoją pracą w Sevilli również zrobił dobre wrażenie na działaczach z Old Trafford.

Natomiast “The Times” donosi o panującej niepewności w szatni Manchesteru United. Zawodnicy mają zdawać sobie sprawę ze swojej formy, lecz istnieje obawa przed negatywną zmianą po odejściu Ralfa Rangnicka. Przede wszystkim zawodnicy obawiają się pasywnych działań klubu oraz nietrafionego angażu nowego menedżera.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze