Ogłoszono pierwszych zawodników meczu legend Manchesteru United oraz Liverpoolu

manutd.com Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

21 maja na Old Trafford zostanie zorganizowane towarzyskie starcie legend Manchesteru United z legendami Liverpoolu. “Czerwone Diabły” postanowiły ogłosić, że w ich barwach zagrają Diego Forlan, Patrice Evra, John O’Shea, Mikael Silvestre oraz Karel Poborsky.

Zwycięski zespół w meczu legend zostanie mianowany tytułem “Legend północy”. Spotkanie odbędzie się dopiero 21 maja, lecz Manchester United powoli odkrywa karty. Menedżerem klubu z Old Trafford będzie Bryan Robson, a jego asystentem zostanie legendarny zdobywca potrójnej korony Andy Cole.

Ogłoszeni byli piłkarze Manchesteru United są doświadczeni w rywalizacjach z “The Reds”. Diego Forlan zdobył dwa gole w ciągu trzech minut w 2002 roku na Anfield. Natomiast Silvestre dwa lata później dwukrotnie pokonał bramkarza Liverpoolu na Old Trafford. Miejsce znalazło się również dla Johna O’Shea, który zdobył gola na wagę zwycięstwa w ostatnich minutach spotkania w 2007 roku.

Diego Forlan w rozmowie z klubowymi mediami nie ukrywał, że nie może się już doczekać powrotu na Old Trafford.

– Mówiłem to od dłuższego czasu, muszę wrócić na Old Trafford, lecz nie spodziewałem się, że wrócę tam jako zawodnik! Będzie to nie lada zaszczyt ponownie wyjść na murawę tego obiektu i spotkać się z fanami, którzy przez tak wiele lat śpiewali o mnie.

– Będzie to idealna okazja dla mnie i wszystkich zaangażowanych do zmierzenia się z naszymi dawnymi rywalami z Liverpoolu oraz zebrania pieniędzy dla dzieci z hrabstwa Greater Manchester.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze