Ralf Rangnick przed meczem z Atletico Madryt dla BT Sport: dzisiaj chodzi o świeżość, energię oraz agresję

BT Sport Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Ralf Rangnick udzielił przedmeczowego wywiadu BT Sport, w którym postanowił wyjaśnić wybór wyjściowej jedenastki. W meczu z Atletico Madryt nie zobaczymy Luke’a Shawa, gdyż ten nadal nie wrócił do optymalnej formy po ostatniej przerwie.

Niemiecki szkoleniowiec dokonał trzech zmian względem wyjściowego zespołu z wygranego 3:2 pojedynku z Tottenhamem. Tym razem od pierwszych minut ujrzymy Bruno Fernandesa, Scotta McTominaya oraz Anthony’ego Elangę. Natomiast na ławce usiądą Nemanja Matić, Paul Pogba oraz Marcus Rashford.

Pomimo ostatniego powrotu do treningów ponownie w meczu nie ujrzymy Luke’a Shawa. Anglik po przerwie wywołanej zakażeniem COVID-19 nie wrócił jeszcze do optymalnej formy.

– Dobrze, od czego by tu zacząć, przede wszystkim chodzi o świeżość oraz to o czym wcześniej wspominałem, czyli agresję oraz energię. Właśnie dlatego wybrałem taką jedenastkę.

– [Postawienie na Elangę jako nagroda za gol w pierwszym spotkaniu] Tak, lecz nie był to jedyny powód. Tutaj chodzi również o pionową grę oraz szybkość. Widzieliśmy to w pierwszym meczu i właśnie to może być dzisiaj dla nas problemem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze