manutd.com

Trzy zmiany w kalendarzu Manchesteru United

manutd.com Rafał Skirliński
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United potwierdził zmiany terminów trzech ligowych spotkań. 

Spotkanie “Czerwonych Diabłów” z Liverpoolem na Anfield odbędzie się we wtorek 19 kwietnia o godzinie 21:00 czasu polskiego. Mecz został przełożony ze względu na udział Liverpoolu w ćwierćfinale Pucharu Anglii w najbliższy weekend.

Cztery dni później (sobota, 23 kwietnia) Manchester United uda się na Emirates Stadium, by zmierzyć się z Arsenalem w meczu, który może okazać się kluczowy w walce o pierwszą czwórkę. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:30 czasu polskiego.

Ostatnim meczem, na który wpłynęły zmiany w terminarzu, jest domowe spotkanie z Brentford, które odbędzie się w poniedziałek 2 maja o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Warto dodać, że termin meczu z Brentford może jeszcze ulec zmianie, jeśli Man Utd nadal będą uczestniczyć w rozgrywkach Ligi Mistrzów na początku maja.

Domowy mecz Manchesteru United z Norwich City w sobotę 16 kwietnia zostanie rozegrany o 16:00 czasu polskiego. Szczegóły dotyczące pozostałych dwóch kwietniowych ligowych starć zostały potwierdzone w zeszłym miesiącu. Leicester City zawita na Old Trafford w sobotę 2 kwietnia, a spotkanie rozpocznie się o 18:30 czasu polskiego. Siedem dni później ekipa Ralfa Rangnicka uda się do Liverpoolu na starcie z Evertonem. Początek meczu o 13:30 czasu polskiego.

Najbliższe ligowe spotkania Manchesteru United

Sobota, 2 kwietnia: Leicester (D) 18:30 czasu polskiego
Sobota, 9 kwietnia: Everton (W) 13:30 czasu polskiego
Sobota, 16 kwietnia: Norwich (D) 16:00 czasu polskiego
Wtorek, 19 kwietnia: Liverpool (W) 21:00 czasu polskiego
Sobota, 23 kwietnia: Arsenal (W) 13:30 czasu polskiego
Poniedziałek, 2 maja: Brentford (D) 21:00 czasu polskiego

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze