Edwin van der Sar: jesteśmy gotowi na odejście Erika ten Haga

fourfourtwo, RTL7 Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Legenda Manchesteru United i zarazem dyrektor Ajaxu Edwin van der Sar wypowiedział się w sprawie możliwego odejścia Erika ten Haga. Zdaniem holenderskiego działacza klub jest gotowy na scenariusz zmiany na stanowisku menedżera pierwszego zespołu.

Manchester United poszukuje nowego szkoleniowca długoterminowego, a jednym z potencjalnych kandydatów jest Erik ten Hag. Zdaniem niektórych mediów Holender ma być nawet faworytem klubu z Old Trafford. Holenderski trener w przeszłości prowadził m.in. zespół rezerw Bayernu Monachium oraz pierwszą drużynę FC Utrecht.

Największym rywalem Ten Haga w procesie angażu nowego szkoleniowca Manchesteru United ma być Mauricio Pochettino. Argentyńczyk od ponad roku prowadzi pierwszy zespół Paris Saint-Germain, lecz ze względu na specyfikę pracy w paryskim klubie oraz brak oczekiwanych wyników może w każdym momencie stracić pracę.

Możliwość odejścia Ten Haga do „Czerwonych Diabłów” postanowił skomentować jeden z dyrektorów Ajaxu Edwin van der Sar. Były bramkarz Manchesteru United stwierdził, że klub jest zawsze gotowy na zmiany kadrowe.

– Oznacza to, że robimy coś dobrze. Podobnie jest w przypadku zawodników – stwierdził Holender w rozmowie z RTL7.

– Kiedy dobrze gramy, to pojawia się zainteresowanie. W przeszłości byliśmy zdziwieni, jak pojawiało się zainteresowanie naszymi zawodnikami lub trenerem. Nie zmienimy tego, więc musimy się upewnić, że będziemy gotowi na coś takiego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze