Sky Sports: pięć klubów pozostaje w kontakcie z obozem Paula Pogby

Sky Sports Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Jak donosi Sky Sports, usługami Paula Pogby łącznie interesuje się pięć zespołów. Oprócz dużych marek z innych krajów, które regularnie łączone są z zawodnikiem, wspomniano o kontakcie ze strony dwóch klubów angielskiej ekstraklasy.

Kontrakt Paula Pogby z Manchesterem United wygasa wraz z końcem bieżącej kampanii. Według mediów zawodnik zwleka z podjęciem decyzji od lipca 2021 roku. Dodatkowo nie pomaga ostatnia wypowiedź reprezentanta Francji, który stwierdził, że nie wie tak naprawdę jaką rolę odgrywa w klubie.

Zdaniem Sky Sports nikt jeszcze nie złożył oficjalnej oferty Paulowi Pogbie. Uważa się, że proces angażu nowego szkoleniowca ma być niezwykle ważny dla dalszych losów pomocnika na Old Trafford. Tożsamość następnego menedżera Manchesteru United ma być jednym z czynników, które wpłyną na ostateczną decyzję Pogby.

Dodatkowo brytyjska stacja telewizyjna poinformowała, że pięć zespołów ma być w kontakcie z obozem zawodnika. Wymieniono m.in. Real Madryt, Paris Saint-Germain oraz Juventus. Ostatnimi dwoma zespołami mają być kluby z Premier League, lecz nie wskazano dokładnie, o które drużyny konkretnie chodzi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze