Scott McTominay w ciepłych słowach o Robercie Lewandowskim. „Jest jak Cristiano Ronaldo”

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Już w czwartkowy wieczór reprezentacja Szkocji podejmie Polskę na swoim terenie. Przed tym meczem Scott McTominay wypowiedział się w ciepłych słowach o Robercie Lewandowskim, który według niego w kilku aspektach podobny jest do Cristiano Ronaldo. 

Ze względu na zmiany w terminarzu spowodowane inwazją Rosji na Ukrainę w czwartek odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy Szkocją a Polską. Nie wiadomo jeszcze czy na murawie zobaczymy Roberta Lewandowskiego, ale jeśli tak, to według Scotta McTominaya Brytyjczycy mają się czego obawiać.

– Robert Lewandowski to zupełnie inna klasa, jeśli chodzi o sposób, w jaki przez lata dbał o swoje ciało. To oczywiście fenomenalny piłkarz i ktoś, kto nie boi się wejść w pole karne i strzelić gola. Zasłużył na cały swój światowy sukces – stwierdził cytowany przez „The Independent”.

– Jeśli zagra, Szkocja musi na niego uważać. Musimy być świadomi tego zagrożenia. Jest jak Cristiano, dbają o siebie i dzięki temu grają tak długo na najwyższym poziomie. Ciężka praca zawsze przynosi efekty – dodał

– Polska jest dobrym zespołem i znamy ich całkiem dobrze z oglądania ich spotkań w ostatnim czasie. Oczywiście mają bardzo dobrych graczy i kilku z nich znam naprawdę dobrze – zaznaczył pomocnik.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze