Hannibal: na treningach walczę bark w bark z najciężej pracującym zawodnikiem na świecie

Onze Mondial Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Hannibal postanowił udzielić krótkiego wywiadu, w którym opowiedział o treningach w Manchesterze United. Tunezyjski pomocnik nie ukrywał, że jest pod wrażeniem możliwości rozwijania się u boku gwiazdy “Czerwonych Diabłów”. 

Tunezyjczyk w sierpniu 2019 roku postanowił zamienić młodzieżowy zespół Monaco na drużynę U18 Manchesteru United. Praktycznie od razu Hannibal wpasował się w koncepcje szkoleniowców w akademii, co poskutkowało mianem talentu światowego formatu.

Aktualnie pomocnik przebywa na zgrupowaniu Tunezji, a na co dzień trenuje z pierwszym zespołem “Czerwonych Diabłów”. Jednak pomimo obecności na ławce rezerwowych zawodnik nie otrzymuje szans w dorosłym zespole. Hannibal w rozmowie z mediami postanowił opowiedzieć o treningach u boku gwiazdy Manchesteru United.

– Na treningach walczę bark w bark z najciężej pracującym zawodnikiem na świecie, z Cristiano Ronaldo. Mogę się tylko od niego uczyć. Cristiano jest na bardzo, bardzo wysokim poziomie – mówił Hannibal.

– Od razu widać, że jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. Jeśli potrzebujesz zwycięskiej bramki, to on ją zdobędzie. On zawsze jest tam, gdzie go potrzebujesz. Na żywo jest to niezwykle imponujące.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze