Fabrizio Romano: Juan Mata nie dołączy do sztabu szkoleniowego Man Utd po zakończeniu sezonu

Fabrizio Romano Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano poinformował, że Juan Mata zdecyduje o swojej przyszłości po zakończeniu bieżącej kampanii. Według włoskiego dziennikarza Mata nie planuje dołączyć do sztabu szkoleniowego „Czerwonych Diabłów”.

W czerwcu 2022 roku umowy kilku piłkarzy Manchesteru United wygasają. Jednym z tych zawodników jest Juan Mata, który w ubiegłym roku zgodził się podpisać nową roczną umowę z klubem z Old Trafford.

W tym sezonie Juan Mata nie bywał często na boisku w ramach spotkań „Czerwonych Diabłów”. Ten fakt w połączeniu z wygasającym kontraktem powoduje, że dalsza przyszłość Hiszpana na Old Trafford stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Wiele osób związanych z klubem wielokrotnie sugerowało, że najlepszą opcją byłoby zakończenie przez piłkarza kariery oraz dołączenie do sztabu szkoleniowego na Old Trafford.

Jednak według informacji uzyskanych przez Fabrizio Romano wynika, że zawodnik nie zakończy kariery po trwającym sezonie. Pomocnik ma skupiać się aktualnie na dokończeniu sezonu w barwach Manchesteru United i dopiero latem podejmie decyzję w sprawie swojej przyszłości. Romano dodał, że zawodnik nie planuje dołączyć do sztabu szkoleniowego obecnego klubu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze