Jonathan Shrager: Noam Emeran jeszcze w kwietniu może podpisać nową umowę z Man Utd

Jonathan Shrager Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Jonathan Shrager poinformował, że przed końcem kwietnia możemy poznać kolejnego zawodnika, który przedłuży swój wygasający kontrakt z Manchesterem United. Mowa o 19-letnim Noamie Emeranie, który aktualnie reprezentuje barwy zespołu U23.

Francuski gracz dołączył do akademii Manchesteru United w lutym 2019 roku, kiedy zdecydował się opuścić zespół U19 Amiens. Zawodnik spędził pół roku w młodszych grupach, a następnie w lipcu 2019 roku został przeniesiony do zespołu U18. Od 2021 roku Emeran reprezentuje już barwy drużyny U23 “Czerwonych Diabłów”.

Lewy napastnik w tym sezonie w barwach zespołu rezerw zanotował łącznie 11 występów, w których zdobył jedną bramkę oraz dwie asysty. Emeranowi na chwilę obecną nie udało się wypracować pewnego miejsca w składzie. Francuz tylko w 3 spotkaniach wychodził w wyjściowej jedenastce.

Bieżąca umowa zawodnika z Manchesterem United wygasa 30 czerwca 2022 roku. Według dziennikarza Jonathana Shragera zawodnik najprawdopodobniej jeszcze w kwietniu podpisze nowy kontrakt z obecnymi pracodawcami.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze