„Bild”: Ralf Rangnick zachęca Man Utd do sprowadzenia Konrada Laimera

BILD Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

„Bild” poinformował, że Ralf Rangnick miał przedstawić Manchesterowi United kolejnego kandydata do wzmocnienia środka pola w letnim oknie transferowy. Tymczasowy menedżer chciałby, aby pomocnik RB Lipsk Konrad Laimer dołączył do klubu z Old Trafford.

Latem w Manchesterze United może dojść do prawdziwej rewolucji kadrowej. Nieudany sezon, niezadowoleni piłkarze, zmiana na stanowisku głównego menedżera oraz perspektywa braku udziału w następnej edycji Ligi Mistrzów mogą poskutkować roszadami w zespole „Czerwonych Diabłów”.

Ralf Rangnick z końcem sezonu według umowy ma objąć nowe stanowisko doradcze na Old Trafford, aby usprawnić działanie struktur klubu. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze nazwiska nowego szkoleniowca, lecz nie oznacza to, że Rangnick już nie wskazuje Manchesterowi United potencjalnych wzmocnień.

Wcześniejsze doniesienia łączyły „Czerwone Diabły” z transferami Christophera Nkunku oraz Amadou Haidary z RB Lipsk. Ralf Rangnick ma znać pomocników jeszcze z czasów swojej przygody w Red Bullu. Dodatkowo Rangnick miał zasugerować kandydaturę obrońcy Borussii Dortmund, Manuela Akanjiego, który łączony jest z opuszczeniem obecnego klubu latem.

Do wymienionych wyżej zawodników zdaniem niemieckiej gazety „Bild” miał dołączyć kolejny pomocnik RB Lipsk. Mowa o Konradzie Laimerze, którego kontrakt z klubem z Bundesligi wygasa w 2023 roku. Sytuację gracza oprócz Manchesteru United ma monitorować również Tottenham.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze