Adwokaci Diabłów #23 – Ten Hag czy ten nie?

Koss Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Przed nami święta, a to zawsze dobry moment, aby usiąść i posłuchać co tam się dzieje w Manchesterze United. A dzieje się i to nie mało, ostatnio nawet jakoś tak pozytywnie. Może wyniki nie są najlepsze, ale za to prawdopodobnie poznaliśmy już nowego menadżera.

Zaczynamy jednak od relacji z Old Trafford, ponieważ jeden z naszych redaktorów, a konkretnie Jakub Kurek, oglądał na żywo starcie z Leicester. Podzielił się więc swoimi obserwacjami co do kondycji samego stadionu oraz tego, jak wyglądał mecz z perspektywy trybun.

Poświęciliśmy również dwa słowa spotkaniu z Evertonem, chociaż nie będziemy ukrywać, że ciężko tutaj cokolwiek omawiać. Wydaje się, że piłkarze Manchester United są zmęczeni tym sezonem tak samo jak my i chcą już dotrzeć do jego końca. Czy ogłoszenie nowego szkoleniowca może poprawić nastroje?

No właśnie. Kwestią czasu wydaj się oficjalne ogłoszenie Erika ten Haga jako następnego szkoleniowca “Czerwonych Diabłów”. Czego się spodziewać po Holendrze? Kto może u niego zyskać i na jaki typ zawodników lubi stawiać? Próbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Jak zawsze można nas znaleźć również na Spotify oraz innych platformach podcastowych!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze