Darwin Nunez: Edinson Cavani jest moim idolem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Darwin Nunez postanowił wypowiedzieć się w sprawie ostatnich plotek łączących go z przenosinami do angielskiej ekstraklasy. Urugwajski napastnik ujawnił również, że Edinson Cavani z Manchesteru United jest jego idolem.

W letnim oknie transferowym klub z Old Trafford czeka najprawdopodobniej przebudowa kadrowa pod batutą nowego trenera. Kontrakty kilku zawodników wygasają w czerwcu tego roku, a do tego część kadry zdaniem mediów ma być zdecydowana na zmianę pracodawców.

Jednym z problemów „Czerwonych Diabłów” jest pozycja środkowego napastnika. Obecnie jedynymi nominalnymi napastnikami są Cristiano Ronaldo oraz Edinson Cavani, który większość obecnego sezonu spędził na leczeniu urazów. Urugwajczyk jest jednym z zawodników, których umowa wygasa w czerwcu.

Oczywiście jest jeszcze Anthony Martial, który zapowiedział swój powrót do Manchesteru United latem. Francuz od stycznia przebywa na wypożyczeniu w Sevilli. Jednak w macierzystym, jak i tymczasowym klubie nie był on w stanie zbudować dobrej formy w tym sezonie.

Od kilkunastu dni sugeruje się, że to właśnie środkowy napastnik ma być jednym z letnich celów transferowych Manchesteru United. Klub z Old Trafford wraz z Chelsea oraz Paris Saint-Germain ma być zainteresowany usługami Darwina Nuneza z Benfiki. Zdaniem Fabrizio Romano portugalski klub może wymagać oferty wysokości 75-80 mln euro.

Urugwajski zawodnik postanowił ujawnić, kto jest jego idolem w świecie piłki nożnej oraz co sądzi o potencjalnych przenosinach do Premier League.

– Naprawdę nie wiem, co się wydarzy. Nie zamierzam wypowiadać się w sprawie mojej przyszłości przed końcem obecnego sezonu – mówił Darwin Nunez.

– Moim idolem jest Edinson Cavani – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze