Oficjalnie: Nemanja Matić opuści Old Trafford z końcem sezonu

manutd.com Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United za pomocą oficjalnych kanałów potwierdził, że jeden z zawodników pierwszego zespołu opuści klub z końcem obecnego sezonu. Mowa o niezwykle doświadczonym pomocniku “Czerwonych Diabłów” Nemanji Maticiu.

W ostatnich dniach o odejściu zawodnika informował dziennikarz Jonathan Shrager. Pierwsze informacje mówiące o odejściu gracza z Old Trafford pojawiły się wczoraj (14 kwietnia). Natomiast dzisiaj Shrager ujawnił, że to sam Matić miał zakomunikować Manchesterowi United chęć opuszczenia zespołu.

Pomocnik dołączył do “Czerwonych Diabłów” w 2017 roku, a wcześniej reprezentował barwy innego klubu z Premier League Chelsea. Dotychczas Matić dla drużyny z Manchesteru rozegrał 183 spotkania, a do tego zdobył 4 bramki oraz 9 asyst.

Oświadczenie Maticia: – Po przemyśleniu całej sytuacji uznałem, że ten sezon będzie moim ostatnim w Manchesterze. Poinformowałem już o mojej decyzji zarząd, menedżera oraz pozostałych zawodników.

– Gra dla tego wspaniałego klubu była ogromny zaszczytem oraz przywilejem. Chciałbym podziękować naszym niesamowitym fanom za wsparcie.

– Zamierzam dać z siebie wszystko w końcówce sezonu, aby pomóc moim kolegom w zajęciu najkorzystniejszego miejsca w tabeli.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze