Ogłoszono alternatywną datę meczu z Chelsea w końcówce bieżącego sezonu

manutd.com Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Władze Premier League uzgodniły alternatywny termin spotkania pomiędzy Manchesterem United a Chelsea na wypadek, gdyby klub ze Stamford Bridge awansował do finału Pucharu Anglii.

Drużyna Thomasa Tuchela w niedzielne popołudnie o 17:30 czasu polskiego zmierzy się na Wembley z Crystal Palace. Jeżeli zwycięży, to powróci na stadion narodowy Anglików w sobotę 14 maja. Dzień później “The Blues” mieli odwiedzić na Old Trafford Manchester United.

Spotkanie pomiędzy obydwoma zespołami zostałoby wtedy przesunięte o dwa tygodnie wstecz, na czwartek 28 kwietnia i rozpoczęłoby się o 20:45 czasu polskiego. Relację na żywo przeprowadziłaby stacja Sky Sports.

Jeżeli dojdzie do takiego obrotu spraw, to mecz Czerwonych Diabłów” z Brentfordem, który zaplanowano na poniedziałek 2 maja o godzinie 19:00, byłby ostatnim starciem domowym Manchesteru United.

To oznacza również, że bieżąca kampania zakończyłaby się dwoma wyjazdowymi spotkaniami z rzędu. Najpierw klub z Old Trafford zmierzyłby się w sobotę 7 maja z Brighton & Hove Albion, a następnie 22 maja udałby się na stadion Crystal Palace.

Jeżeli Chelsea przegra półfinałowe starcie z Crystal Palace, to rywalizacja na Old Trafford odbędzie się zgodnie z planem, czyli 15 maja. Godzina rozpoczęcia tego meczu nie została jeszcze potwierdzona.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze