Rzecznik prasowy Man Utd o protestach kibiców: ciężko pracujemy nad stworzeniem warunków, aby przywrócić sukcesy na boisku

MEN Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Rzecznik prasowy Manchesteru United skomentował protesty kibiców na dzień przed meczem z Norwich City oraz w jego trakcie.

Zorganizowana grupa kibiców klubu z Old Trafford nie próżnuje i nieustannie stara się wyrazić swoje niezadowolenie z rządów rodziny Glazerów. Dzień przed meczem z Norwich City fani oblegali ośrodek treningowy w Carrington i głośno wyrażali niepochlebne opinie na temat zarządzania Manchesterem United.

Protest odbył się również w dniu meczowym. Wielu kibiców weszło na stadion dopiero po upływie 17 minut, które miały być symbolem 17 lat władzy rodziny Glazerów. Rzecznik prasowy wyznał, że klub ciężko pracuje nad poprawą wyników na boisku, rozwijając przy tym relacje z kibicami.

– Ciężko pracujemy nad stworzeniem odpowiednich warunków, aby przywrócić sukcesy na boisku, jednocześnie wzmacniając nasze zaangażowanie w sprawy kibiców.

– Szanujemy prawo fanów do pokojowego wyrażania swoich opinii i zamierzamy nadal ich słuchać, aby wspólnie pracować nad przywróceniem klubu do miejsca, w którym wszyscy chcemy, aby się znajdował. Chcemy, aby rywalizował o trofeów – skwitował rzecznik.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze