Roy Keane po meczu z Liverpoolem: nie jestem zły. To jest po prostu smutne

Irish Examiner/ Sky Sports Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Były kapitan Manchesteru United Roy Keane na wizji w programie telewizji Sky Sports postanowił skomentować ostatnią porażkę „Czerwonych Diabłów” w meczu derbowym z Liverpoolem. Zdaniem eksperta w klubie ma panować chaos.

Manchester United przegrał z Liverpoolem na Anfield aż 0:4 i ponownie pokazał, jak wiele dzieli obecną kadrę od ligowych rywali. W grze podopiecznych Rangnicka tego wieczoru ciężko było się doszukać pozytywów, a warto pamiętać, że nadal oni walczą o miejsce w czołowej czwórce.

– Nie jestem zły. Moim zdaniem jest to po prostu smutne. Patrzysz na United i nie widzisz serca, duszy i liderów – mówił Roy Keane w programie telewizji Sky Sports.

– Są bardzo daleko. Patrząc dzisiaj z perspektywy ich fanów, to nie był zaskakujący wynik. Oni po prostu kontynuowali swoją grę do samego końca. Oglądając ich poczynania, wiedziałeś, że Liverpool był w stanie strzelić gola za każdym razem, jak był przy piłce.

– W klubie panuje ogromne zamieszanie, zarząd, fani nie mają już cierpliwości do obecnych właścicieli. Potrzebują oni nowego menedżera. Potrzebują pozyskać nowych zawodników, a niektórych sprzedać.

– Oglądanie tego smuci. To nie jest klub, dla którego grałem. Są to dwa różne światy. Nie widzę Manchesteru United, który walczy oraz gra z dumą.

– Cały czas słyszymy to samo. „Musimy grać jako zespół, musimy zaprezentować się lepiej”, jednak nadal tego nie widzimy. Aktualnie w Manchesterze United nie ma zespołu.

– Są to same indywidua. Jeśli im to pasuje, to wtedy się pojawiają. Natomiast kiedy nie jest kolorowo, to nagle oni się na coś takiego nie pisali. Nie ma tam ducha zespołu. Brakuje tam również talentu. Nie są oni aż tak utalentowani, jak może im się wydawać. Spójrz dzisiaj na ich zawodników w pomocy lub na występ Rashforda z przodu.

– Jesse Lingard pojawia się na boisku, aby ratować Manchester United? Jesse Lingard powinien odejść z tego klubu dwa lata temu. Nie jest wystarczająco dobrym graczem na Manchester United. Natomiast Rashford w ataku wyglądał jak dziecko.

– W obronie? Próbowaliśmy pomóc Maguire’owi przed meczem, chcieliśmy dać mu nieco pozytywnego PR-u. Jednak co on zrobił przy ostatnim golu? Podania i obrona Maguire’a są nie do zaakceptowania i nie są wystarczająco dobre jak na piłkarza Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze