Peter Schmeichel: Richard Arnold zdaje sobie sprawę, co należy zrobić

Tribal Football Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Legenda Manchesteru United, Peter Schmeichel, przyznał, że rozmawiał z dyrektorem generalnym Richardem Arnoldem, który ma zdawać sobie sprawę, z jakim ogromnym zadaniem musi się zmierzyć w kontekście przebudowy zespołu.

Po kolejnej bolesnej przegranej przeciwko Liverpoolowi (0:4), były bramkarz klubu z Old Trafford pochwalił świadomość Richarda Arnolda, będąc przekonanym, że nowy dyrektor generalny Manchesteru United wie, co robić, aby przebudować klub.

– Nie wolno popełnić błędu. To nie tak, że po przyjściu nowego menedżera wszystko znowu będzie cudowne, ponieważ stworzy on wspaniałą drużynę.

– Chodzi o przebudowę klubu. Na początku lutego zmieniliśmy kierownictwo. Richard Arnold rozpoczął pracę jako dyrektor generalny. Jest pierwszym dyrektorem generalnym od czasów Davida Gilla. Ma teraz trochę władzy i może robić to, co uważa za słuszne, co bardzo mnie cieszy.

– Odbyłem z nim wiele rozmów na temat przyszłości Manchesteru United. On rozumie, że nie chodzi o menedżera, ale o restrukturyzację i modernizację klubu.

– Jesteśmy dumni z naszej wspaniałej historii, ale w pewnym momencie musimy zacząć planować. Bardzo wierzę w niego oraz w kierunek, w którym chce poprowadzić Manchester United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze