Adwokaci Diabłów #24 – nadchodzi rewolucja kadrowa Erika ten Haga

Koss Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Stało się! Erik ten Hag oficjalnie został ogłoszony następnym szkoleniowcem Manchesteru United. Sylwetkę Holendra przedstawiliśmy już w poprzednim odcinku, ale i tym razem poświęciliśmy mu kilka słów, zastanawiając się jak wiele wyzwanie przed nim stoi.

Nie od dziś wiadomo, że problemy w Manchesterze United sięgają wyżej, niż stołek trenera. Klub jest źle zarządzany, pieniądze są źle wydawane, a podejmowane decyzje najczęściej stają się potem obiektami kpin. Co może tutaj zaradzić Erik ten Hag i czy Ralf Rangnick może mu jakoś pomóc?

Niemiec nie gryzł się w język po blamażu z Liverpoolem. Jasno dał do zrozumienia, że sporo czasu minie, nim “Czerwone Diabły” realnie dołączą do walki o najwyższe cele. Pytaniem pozostaje czy takie wypowiedzi wpłyną na jego sytuację w klubie. Dobrze wiemy, że władze tego zespołu nie zawsze pozytywnie reagują na krytykę…

Musieliśmy także skomentować samo spotkanie z Liverpoolem, chociaż wcale nie mieliśmy na to ochoty. Potyczki z podopiecznymi Jurgena Kloppa tylko uświadamiają, jak daleko jest Manchester United i jak wiele do zrobienia ma nowy szkoleniowiec. Oby sprawił, abyśmy już nigdy nie czuli się tak, jak po tym meczu.

Jak zawsze możecie nas znaleźć również na Spotify, a także na innych platformach podcastowych.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze