Jurrien Timber: Erik ten Hag to dla mnie bardzo ważna osoba, ale czuję się dobrze w Ajaksie

MEN Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Jurrien Timber zdystansował się nieco do sugestii łączących go z podążeniem za Erikiem ten Hagiem do Manchesteru United. „Czerwone Diabły” mają szukać wzmocnień w środku defensywy, zwłaszcza że nie wiadomo czy Eric Bailly i Phil Jones pozostaną w klubie.

20-letni Jurrien Timber wskazywany jest jako jeden z potencjalnych celów Manchesteru United, głównie poprzez swoje koneksje z Erikiem ten Hagiem. Jednak sam zawodnik nieco ostudził nastroje wspominając, że pozostanie w Ajaksie pozwoliłoby mu na grę w Lidze Mistrzów.

– Czuję się dobrze w Ajaksie. Wciąż mogę się wiele nauczyć, zwłaszcza jeśli będziemy grać w Lidze Mistrzów – mówił Jurrien Timber. Przyznał jednak równocześnie, że Erik ten Hag miał ogromny wpływ na jego rozwój. Wyjaśnił też, jak nowy szkoleniowiec Manchesteru United pracuje ze swoimi zawodnikami.

– Zasłużył na to [zatrudnienie w Man Utd – dop. red.]. Ten Hag jest dla mnie bardzo ważną osobą. To właśnie pod jego wodzą stałem się takim piłkarzem i człowiekiem, jakim jestem dzisiaj. Trener często ze mną rozmawiał. Był bardzo krytyczny, ale w konstruktywny sposób. Nigdy tego nie zapomnę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze