The Athletic: Man Utd usiądzie do rozmów z Hannibalem ws. jego przyszłości

The Athletic Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

The Athletic donosi, że pracownicy Manchesteru United mają być zadowoleni z postawy Hannibala w przegranym 0:4 meczu z Liverpoolem. Dodatkowo wkrótce ma dojść do rozmów w sprawie wypożyczenia pomocnika do innego zespołu w kolejnym sezonie.

Tunezyjczyk otrzymał swoją pierwszą okazję do gry w seniorskim zespole w tym sezonie w przegranym 0:4 meczu z Liverpoolem, który rozgrywany był na Anfield. Hannibal pojawił się na boisku w końcówce spotkania i został rzucony na głęboką wodę, co wpłynęło negatywnie na jego grę.

Zawodnik nie znalazł się w kadrze meczowej w przegranym 1:3 starciu z Arsenalem, lecz zdaniem The Athletic ta decyzja nie była podyktowana słabym występem gracza w meczu z „The Reds”. Członkowie sztabu szkoleniowego mieli być tak naprawdę zadowoleni z postawy pomocnika, gdyż wykonał wszystkie zadania, które mu przekazano. Zawodnik przede wszystkim w końcówce spotkania miał skupić się na utrudnianiu gry rywalom.

Hannibal miał również odegrać kluczową rolę we wprowadzaniu Alejandro Garnacho do pierwszego zespołu. Pomocnik miał przywieźć swojego młodszego kolegę na Old Trafford, zanim zespół udał się do hotelu przed meczem.

Pracownicy klubu widzą, że od momentu dołączenia do Manchesteru United Tunezyjczyk wykazuje ciągle chęci do nauki oraz poprawy swojej gry. Po wspólnych posiłkach w ramach starć wyjazdowych ma spotykać się z doświadczonymi zawodnikami w celu zadawania pytań. Hannibal świadomy jest również historii klubu, w którym gra.

The Athletic ujawniło również, że wkrótce rozpoczną się rozmowy, gdzie Hannibal spędzi sezon 2022/23. Poprzednio zawodnik odrzucił ofertę przenosin do Reading, ponieważ pojawiła się pod koniec letniego okna transferowego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze