„The Telegraph”: Erik ten Hag postawi na Donny’ego van de Beeka w okresie przygotowawczym

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

„The Telegraph” podaje, że Donny van de Beek może zostać uwzględniony w przedsezonowych planach Erika ten Haga. W międzyczasie Paul Pogba zamierza poczekać do końca bieżącego sezonu z wysłuchaniem ofert zainteresowanych zespołów.

Manchester United w ostatnich dniach potwierdził, że nowym długoterminowym menedżerem pierwszego zespołu zostanie Erik ten Hag. Holenderski szkoleniowiec przejmie drużynę po Ralfie Rangnicku w czerwcu po zakończeniu obecnego sezonu.

Od dłuższego czasu mówiło się, że jednym z beneficjentów przyjścia Holendra może być Donny van de Beek, który był jego podopiecznym w Ajaxie kilka sezonów temu. Aktualnie pomocnik reprezentuje barwy Evertonu w ramach wypożyczenia.

Zdaniem „The Telegraph” Ten Hag ma uwzględnić Van de Beeka w swoim zespole w ramach presezonu. Menedżer chciałby, aby zawodnik dołączył do kadry od razu po zakończeniu wypożyczenia.

W międzyczasie Paul Pogba nie otrzymał jeszcze oficjalnych propozycji z innych zespołów. Pomocnik latem najpewniej zostanie wolnym zawodnikiem, więc nie będzie wymagana kwota odstępnego w celu jego zakontraktowania.

Pogba ma być zdecydowany na negocjacje z klubami dopiero po zakończeniu obecnej kampanii. Wstępne rozmowy z Mistrzem Świata mają planować Juventus, Real Madryt oraz Barcelona. Zawodnik chce wysłuchać wszystkich ofert, zanim podejmie ostateczną decyzję.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze