Sir Alex Ferguson: Manchester United potrzebuje kogoś, kto przejmie kontrolę

The Mirror Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Sir Alex Ferguson wypowiedział się na temat zatrudnienia Erika ten Haga na stanowisko pełnoetatowego menedżera Manchesteru United. Szkot zachęca swojego młodszego kolegę po fachu, aby przejął na Old Trafford całkowitą kontrolę.

Kibice “Czerwonych Diabłów” wiążą ogromne nadzieje z przyjściem holenderskiego szkoleniowca, który dzięki swoim nowoczesnym metodom i podejściu uchodzi za jednego z najlepszych menedżerów w Europie.

Klub z Old Trafford najprawdopodobniej w przyszłym sezonie nie będzie występował w rozgrywkach Ligi Mistrzów, a Ralf Rangnick niedawno stwierdził, że strata do Liverpoolu oraz Manchesteru City wynosi dokładnie sześć lat. To stawia przed Ten Hagiem ogromne wyzwania.

O opinię i ocenę umiejętności Erika ten Haga zapytano sir Aleksa Fergusona, który jako ostatni sięgał z zespołem z Old Trafford po mistrzostwo Premier League. Legendarny menedżer ma nadzieję, że Holender poradzi sobie z presją prowadzenia Manchesteru United i przejmie kontrolę nad wszystkimi kluczowymi decyzjami sportowymi, zaznaczając swój autorytet.

– Cóż, mam nadzieję, że spisze się dobrze, ponieważ klub potrzebuje kogoś, kto przejmie kontrolę – odparł Ferguson.

– Tak, liczę, że sobie poradzi – skwitował legendarny szkoleniowiec.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze